NAŠE SLUŽBY

 

Chcete mít podlahu bez starostí ? KL beton přijede a postaví : 
  • Hlazené betonové potěry
  • Anhydritové podlahy
  • Pokládkou tepelné a kročejové izolace

 

Betonové podlahy
Již za jeden den můžete mít betonovou podlahu i u Vás doma nebo kdekoliv jinde kde budete potřebovat, ať už se jedná o malý pokoj v rodinném domě nebo o velkou výrobní halu Vaší společnosti.
Hůře přístupná nebo vysoko položená místa ? Není problém, poradíme si s betonáží podlahy i tam. Nespornou výhodou betonové podlahy je také její nízká cena oproti anhydritové, tuto výhodu uvítá především Vaše peněženka, případně finanční ředitel. Dále jí také nevadí vlhké prostory které by pro anhyrid představovali problém. V betonové směsi je obsaženo minimum vody a proto se často používá pro suché stavby a dřevostavby.
Anhyridové podlahy 
Další variantou mohou být  již zmíněné anhyridové podlahy, tento typ podlahy najde opět uplatnění v rodinných domech ale i ve větších průmyslových halách. Anhyrid velmi rychle tuhne a vyznačuje se velkou tekutostí, výsledná podlaha je téměř dokonale rovinná a je také velmi rychle zhotovená. Naopak cenově je tento typ o něco méně výhodnější a také se nehodí do vlhkých prostor, oproti klasickému betonovému potěru.
Ať už se rozhodnete pro betonovou nebo anhyridovou podlahou, vždy od nás získáte kvalitní, pevnou a cenově výhodnou podlahu která bude sloužit tak, jak očekáváte. 
 

© Copyright KLBETON